İlginizi Çekebilir
Hanımlar.Net - Reklam Alanı (Yazı Başı)
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Bebek Yağı İle Saç Bakımı

Hanımlar.Net - Reklam Alanı (Yazı Başı)
Bebek Yağı İle Saç Bakımı
+ - 0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Merhabalar siz değerli takipçilerim için sürekli farklı ve pratik saç bakımı önerileri bulmaya çalışıyorum. Bugün yine sizlerle oldukça pratik ve etkili bir yöntem paylaşacağım. Bebek yağı!
Evet evinizde bebek yağı varsa denemenizi tavsiye ederim. Ama unutmamak gerekir ki her bakım herkeste aynı etkiyi göstermiyor. Gelelim tarifimize. Sadece bebe yağı kullanıyoruz. Sprey şişesinde olanları kullanım kolaylığı açısından öneririm. İnternetteki araştırmalarım neticesinde iki farklı uygulama yöntemi olduğunu gördüm.

1. Bir miktar bebek yağını saç diplerinize ve saçlarınıza uygulayın. Yarım saat beklettikten sonra durulayın. Eğer saçınız yağlıysa saç diplerinize uygulamayın, daha da yağlandıracaktır.

2. Saçlarınız hafif nemli veya kuruyken avucunuza bir miktar bebek yağı dökün ve özellikle saç uçlarına sürün, durulamayın. Eğer bebek yağı sprey şişesinde ise daha kolay uygulanacaktır. Bu formül özellikle saçı dalgalı,kuru ve elektriklenen kişilerde daha iyi sonuç verecektir. Biliyorsunuz saç uçlarındaki kırıklar saç kuruluğu nedeniyle olmaktadır. Bebek yağı saçı nemlendireceği için saç kırıkları için iyi bir çözümdür. Saçlarınız beslenecek, hem de elektrikli görüntüsünden eser kalmayacaktır.

Sağlıcakla kalın.
Saç bakımı ile ilgili diğer yazılara ulaşmak için lütfen tıklayın.

Hanımlar.Net - Reklam Alanı (Yazı Başı)
Hanımlar.Net - Reklam Alanı (Yazı Başı)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap